Розкажи про героя

ato m

Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДНІ КАРЄРИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 16 грудня 2015, 19:19

pereselenci karyera

У восьми областях України у рамках Проекту ПРООН «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» за фінансової підтримки Уряду Японії започатковано соціальний проект підтримки внутрішніх переселенців. «Дні кар’єри» - назва проекту, на Дніпропетровщині  проходили з 8 по 16 грудня . Останнім четвертим містом – учасником проекту став Кривий Ріг

 «Дні кар’єри» для переселенців – це спільна ініціатива центру міжнародного грантрайтінга при ОДА, ГО «Центр зайнятості вільних людей» та Обласного центру зайнятості. Переселенці мали змогу зустрітися  із потенційними роботодавцями, дізнатися про умови праці на конкретному підприємстві або компанії, заповнити анкету кандидата. Майже 20 підприємств, учасників «Днів кар’єри» у Кривому Розі  та приватних підприємців виявили бажання взяти на роботу вимушених переселенців.

Для роботодавців це можливість знайти собі необхідні кадри та почути про соціальні стимули працевлаштування цієї категорії громадян. Для мешканців кризових регіонів, які переїхали до Кривого Рогу – знайти офіційну роботу, ще заздалегідь дізнавшись про умови праці та вимоги роботодавців . Так Наталія, переїхала з Донецьку до Кривого Рогу ще півтора року тому. Нещодавно втратила роботу. На «Дні кар’єри» прийшла аби знайти роботу і безпосередньо почути про умови працевлаштування від роботодавців.

Організатори проекту акцентували увагу на тому, що це нова форма роботи з працевлаштування і вона суттєво відрізняється від традиційних ярмарок вакансій.

Під час «Днів кар’єри»  була організована можливість обговорити альтернативну зайнятість та інноваційні методи працевлаштування, відвідати майстер-класи із складання резюме та проходження співбесіди. Фахівці Центру грантрайтінга інформували  про проекти з розвитку підприємницької діяльності та про секрети написання заявок на отримання грантів від міжнародних організацій. Кожен учасник Днів кар’єри також мав змогу отримати поради професійного психолога і  кваліфіковану консультацію з юридичних питань, які пропонували спеціалісти громадських та державних організацій, таких як центри надання вторинної правової допомоги та міський центр зайнятості.
 

Коментарі  

 
0 #2 Lana 19.12.2015 08:46
А по сути,для галочки провели это мероприятие! и все работодатели дружненько через 10 минут после начала ушли!
Цитувати
 
 
0 #1 Lana 19.12.2015 08:44
А по сути мероприятие для галочки провели :-|
Цитувати
 
Счетчик PR-CY.Rank