Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КАРАТЕ. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 16 грудня 2015, 19:22

karate

На сьогодні у Кривому Розі культивують більше 40-ка видів спорту, популярними з яких є східні єдиноборства. Окрему увагу заслуговує Дніпропетровська обласна асоціація «JКS». Спортивні осередки, в яких займаються понад 300 прихильників карате-шотокан, розташовані майже в усіх районах нашого міста. Переважна більшість спортсменів – діти молодшого шкільного віку.

Цьогорічний змагальний сезон приніс для місцевих прихильників карате-шотокан чимало нагод для підвищення класу. Останнє  масштабне спортивне свято стало для багатьох по-справжньому особливим. Можливість полишити чорнову роботу на тренуваннях у секціях надали офіційні змагання. Ними став 12-й Чемпіонат України з карате шотокан.

Харківський спорткомплекс «Локомотив» зустрів 25 криворіжців, які склали кістяк збірної Дніпропетровської області. З естетичного боку всеукраїнські змагання продемонстрували традиційну красу виконання прийомів, а з практичного – наскільки витончено це роблять учасники на черговій стадії здобуття професійних навичок. Як результат – криворізькі каратисти вибороли 47 медалей різного ґатунку.

На чемпіонаті України з карате-шотокан збірна Дніпропетровщини виборола друге загальнокомандне місце, а відтак – завершила спортивний рік на мажорній ноті. Новорічний змагальний сезон, з-поміж іншого, надасть змогу перспективним спортсменам проявити себе на всеукраїнській першості у Дніпропетровську та Чемпіонаті Світу в Шотландії.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank