Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ТА ТОРГІВЛІ ПІРОТЕХНІЧНИМИ ВИРОБАМИ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 17 грудня 2015, 19:11

pirotehnika

Як відомо, попит породжує пропозиції. Так знаючи палку любов наших громадян до салютів та феєрверків напередодні Новорічних свят різноманітними піротехнічними засобами заповнюються не лише прилавки магазинів та ринків, а численні столики, торгові намети, розташовані просто на тротуарі чи в інших людних місцях. Згідно чинного законодавства, торгівля піротехнікою в Україні дозволена тільки в спеціалізованих магазинах або в спеціально обладнаних відділах торговельних установ. Тож піротехніка не повинна продаватися «з рук». Офіційний дозвіл на продаж піротехнічних виробів у Кривому Розі на сьогодні мають 5 об’єктів торгівлі.

В одному з них аби переконатися у якості продукції та почути поради фахівців, щодо використання феєрверків побувала наша знімальна група. На що відразу звертаєш увагу – те що піротехнічні вироби тут знаходяться не у вільному доступі і продають їх лише після відповідної консультації фахівця. Крім цього покупець, у разі необхідності, може повернути неякісний товар. Не продаватимуть тут піротехніку й дітям.

При купівлі піротехнічних виробів обов’язково варто ознайомитись з інструкцією щодо використання та виготовлення товару. На жаль, запропонувати її може не кожен продавець. Натомість в спеціалізованих магазинах та відділах  вона зазвичай завжди в наявності. Покупець має побачити на коробці термін виготовлення, клас виробу і обов’язково національний знак відповідності. І хоча ліцензія на реалізацію та сертифікація сьогодні ,згідно чинного законодавства не потрібна, втім певний набір документів має бути.

За порушення відповідних норм торгівлі піротехнічними виробами передбачена відповідальність.

Втім навіть придбавши якісний товар варто не забувати й про правила та норми безпечного використання піротехніки.

І ще, хоча у Кривому Розі  прийняті правила дотримання тиші з 22.00 до 8 години ранку, втім у новорічну ніч допускають їх порушення. Та все ж таки радять аби нікому не зіпсувати свято варто думати й про найближчих сусідів

Щодо ціни на феєрверки – вона майже однакова і у вуличних торгівців, і у магазині. Так що саме вам обирати яким буде ваше новорічне свято. Не відмовляйте собі у приємних сюрпризах та вибухових емоціях, от тільки робіть це з дотриманням правил безпеки. Тож нехай ваші святковій дні будуть розмальовані яскравими вогнями і гучними салютами. Але водночас все це принесе вам лише радість і позитивні враження, адже ви, сподіваємось, оберете безпечний спосіб їх проведення! 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank