Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ПІДТРИМКА ПІДПРИЄМЦІВ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 12 лютого 2016, 19:28

centr zaniatosti

Круглий стіл зібрав роботодавців, які вже активно співпрацюють з державною службою зайнятості та тих , хто лише знайомиться з цією державною структурою. Сьогодні у Криворізькому міському центрі зайнятості пропонують представникам малого та середнього бізнесу чималу програму підтримки, розцінюючи їх як найбільш прогресивних партнерів у сфері працевлаштування. За кожним роботодавцем закріплюється індивідуальний консультант

Тим , хто готовий запропонувати роботу допомагають у пошуку кваліфікованих кадрів, компенсують цілу низку виплат, дотацій у рамках державної підтримки. Так, наприклад, працевлаштовують тимчасово переселених осіб зі сходу країни.

Криворізький міський центр зайнятості, й про це йшлося на круглому столі, надає й консультаційну допомогу, допомагаючи власникам бізнесу у питаннях законодавства, звітності, співпраці з міжнародними структурами

Одночасно  державна служба зайнятості допомагає і роботодавцям, і працівникам аби усі права та гарантії були витримані для обох сторін.

Втім аби це не виглядало як активна рекламна кампанія служби зайнятості і було більш доступним для всіх відвідувачів, про практичні аспекти співпраці говорили самі ж роботодавці, які вже мають досвід подібної співпраці.

Під час круглого столу акцентували увагу й на грамотному заповнені документації, бланків на замовлення вакансій, нюансів оподаткування та соціального супроводі. Така співпраця дає можливість за посередництвом та безпосередній участі державної служби зайнятості працевлаштовувати і розвивати свій бізнес у правовому полі.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank