Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ФЕСТИВАЛЬ «МЕЛОДІЇ КОХАННЯ» (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 12 лютого 2016, 19:32

melodia kohania

Цими днями на сцені Криворізького педагогічного інституту лунали мелодії кохання. Фестиваль естрадного співу з однойменною назвою проходить у виші вже вшосте і присвячується Дню закоханих. Таким чином адміністрація навчального закладу заохочує творчий потенціал обдарованої молоді, яка присвятила життя мистецтву.

Щороку у нашому місті відбуваються один всеукраїнський, два обласні та 30 міських творчих фестивалів і конкурсів. Цьогоріч статус національного отримав і фестиваль естрадних виконавців «Мелодія кохання». Від самого початку він проходив як загально-університетський мистецький захід, а сьогодні вже має всеукраїнське визнання. Участь у фестивалі беруть естрадні виконавці від 15 років і старше, а також любителі та професіонали.

Цього року подарувати романтичні почуття і поділитися творчими надбаннями до Кривого Рогу завітали учасники з Дніпропетровщини, Донецької та Миколаївської областей. Серед них – професійні виконавці, аматори, студенти музучилищ, консерваторій, навчальних закладів з музичною освітою. Співаки презентували свій талант у двох номінаціях – сольний та ансамблевий спів із виконанням пісень романтичного та національно-патріотичного жанру.

Організатори фестивалю переконані, що саме такі масштабні мистецькі заходи сприяють досягненню виконавцями професійного росту. Це їм допомагає обирати якісний матеріал, покращувати вокальні дані та збільшувати аудиторію шанувальників.

Гран-прі першого всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Мелодія кохання» завоювала народна естрадна студія «Модерн» з Кривого Рогу, а призерами та переможцями стали 14 співаків і колективів. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank