Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ. АФГАНЦІ. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 15 лютого 2016, 19:25

avganci vivod_voysk

За сталою традицією 15 лютого сотні криворіжців збираються біля пам’ятника героям Афганістану: представники міської та районної влади, громадських організацій, рідні та друзі афганців. Радо зустрічали одне одного  воїни-інтернаціоналісти, адже цей день – їх минуле та спогади про бої в горах чужої країни.

Поіменно згадали в цей день в парку «Ювілейний» всіх загиблих криворізьких воїнів афганців: 53 прізвища значиться на плитах пам’ятника. Хвилиною мовчання вшанували їх криворіжці.

Понад 9 років  тривала війна в Афганістані. До 1987 року  ховали загиблих радянських солдат на батьківщині майже напівтаємно, Афган став болем матерів та дружин, і пеклом випробування для чоловіків. Ті, кому пощастило повернутися, і сьогодні пам’ятають перші пам’ятні бої в горах Афгану.

Війна залишила чимало шрамів не лише в душах афганців. Чимало проблем доводиться вирішувати їм зараз, і головною підтримкою для цих чоловіків залишається Спілка воїнів Афганістану, котра є однією з найактивніших на Дніпропетровщині.

Склалося так, що сьогодні на сході України спалахнула вже інша війна, яка забрала тисячі життів українських солдат, в тому числі, і колишніх афганців. Тож згадували в цей день криворіжці й тих, хто не повернувся із зони АТО. Воїни-інтернаціоналісти висловлюють цим солдатам такі ж щирі побажання, як і всім своїм шураві.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank