Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРОЕКТ ПІДТРИМКИ ВИМУШЕНИХ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 16 лютого 2016, 19:49

vimusheni pereselence

Вардан один з героїв, зображених на фотопортретах донецького фотографа Олени Шунькіної. Сьогодні і він, і Олена вже мешкають у Кривому Розі. Вони вимушені переселенці і учасники проекту соціальної згуртованості , ініційованих і підтриманих ПРООН за кошти Уряду Японії . Мета проекту — налагодити комунікації між представниками місцевих громад і переселенцями. Тому що тим, хто втратив свій дім складно і фізично, і морально. 

Олені вдалося знайти  житло у Кривому Розі, пощастило і з роботою. Відкрив свій бізнес і Вардан. Та такі історії успіху серед переселенців хоча і не виняток, та й не правило.

Даються взнаки і стереотипи, які вже встигли скластися у суспільстві, що вимушений переселенець – це людина, яка постійно щось просить. Зруйнувати їх та навчитися жити у одній громаді – на це спрямований проект  «Пліч-о-пліч: зміцнення соціальної згуртованості у місцевих громадах». Семінар організовано Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні в рамках проекту “Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні” за фінансової підтримки уряду Японії.

У рамках семінару вимушені переселенці пройшли навчання, а свої історії і реальні проблемні ситуації мали змогу відтворити і пережити за допомогою форум-театру. А ще запропонована фотовиставка Олени розповіла про успішних, вже у новому житті вимушених переселенців, для яких рідною домівкою став Кривий Ріг

Криворіжцям та переселенцям потрібно навчитися спілкуватися та брати найкраще один від одного. Завдяки проекту з’явилася можливість підтримати місцеві ініціативи щодо згуртованості переселенців та містян, стверджують учасники. І запевняють: основної мети - створити майданчик для діалогу між формальними і неформальними лідерами місцевих громад та вимушеними переселенцями, а також допомогти їм опанувати необхідні навики для подальшої роботи у сфері розвитку діалогу, довіри та співпраці, досягли. Крім того, ґрунтуючись на отриманих знаннях і досвіді, учасники семінару мали змогу  самостійно оцінити ситуацію у своїй громаді та за допомогою експертів створити власний план зі зміцнення соціальної єдності. Проектом передбачена можливість подальшої експертної та фінансової підтримки для його здійснення.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank