Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ІНГУЛЕЦЬКИЙ РАЙОН. СПОРТИВНИЙ РІК-2015. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 16 лютого 2016, 19:53

sport

Інгулецький район підхопив естафету проведення підсумкових зустрічей з представниками провідних спортивних організацій. На сьогодні фізкультурно-оздоровчу роботу з молоддю району здійснюють спортивний клуб «Інгулець», фізкультурно-оздоровчий комплекс «Південного ГЗК», дитячо-юнацька спортшкола № 2. Інгульчани добре відомі своїми успіхами на спортивній ниві, щороку збагачують місцеву скарбницю нагород та підвищують особистий рівень майстерності. Рік 2015-й не став виключенням.

Минулого року інгульчани взяли участь у низці відповідальних стартів. 36 спортсменів стали призерами, а 26 – переможцями всеукраїнських змагань. Троє вибороли призові місця, а один став переможцем Європейської першості. Три вихованці стали володарями призових і переможних місць на кубках світу, а двоє були у призах світових чемпіонатів. За підсумком 2015-го район підготував чотири майстри та десять кандидатів у майстри спорту України.

Грамотами та подяками були нагороджені найкращі представники спортивної галузі Інгулецького району. Серед них – керівники спортивних та загальноосвітніх навчальних закладів, школи-інтернату № 9, представники профспілок підприємств, інструктори-методисти, вчителі фізвиховання, 16 спортсменів та 10 тренерів. У числі нагороджених – фахівці з легкої атлетики, плавання, вільної боротьби, тхеквондо, футболу, дзюдо та важкої атлетики.

Цьогоріч актив Інгулецького району вже розробив низку заходів, що охоплять талановиту та обдаровану молодь. Враховуючи те, що 2015-ий оголошено роком Олімпійських ігор, криворіжці, зокрема, інгульчани, мають намір якнайкраще проявити себе на спортивних форумах нашої країни.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank