Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОДА – ІНФРАСТРУКТУРНІ ПРОЕКТИ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 16 лютого 2016, 19:59

oda

Дніпропетровська облдержадміністрація направила до Міністерства регіонального розвитку України 8-м проектів для спільного фінансування. Загальна вартість всіх проектів – чверть мільярда гривень. На ці гроші в цьому році планують будувати водоводи, дитячі садочки та лікарні. 

Основні інфраструктурні проекти  – вода у сільських районах. У області планують збудувати 300 км нових водогонів та капітально відремонтувати вже діючі, найбільш проблемні.

Цьогоріч планується виділити кошти й на підтримку об’єднаних громад. На 16-ть вже створених  громад передбачено близько 135-ти мільйонів гривень.
Цьогоріч область входить у освітній пілотний проект, який Міносвіти запускає по всій Україні. Територію розподілять на округи, у кожному оберуть 1-2 так званих опорних школи.

Як і обіцяли, всі міжміські маршрутки, що курсують з Дніпропетровська до Синельникового, підключили до Wi-Fi. Це безкоштовно та на ціну проїзду не впливає. У області мають намір і  далі осучаснювати транспортні послуги. На черзі – безпровідний інтернет ще на одному маршруті – Дніпропетровськ - Павлоград.  Wi-Fi збираються підключити на більше ніж десяти маршрутках.

Перший заступник губернатора Дніпропетровщини також повідомив про завершення фінального етапу відкритого конкурсу перевізників на міжміських маршрутах. Проте жодного автоперевізника так і не обрали.

Пріоритети, за якими обирають переможців, – пасажирські автобуси, а не переобладнані вантажівки, наявність  GPS-навігаторів, комфорт та якість перевезень. Незручні маршрутки, хамство водіїв та відмови перевозити пільговиків недопустимі. Як наголошують у облдержадміністрації конкурс максимально відкритий.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank