Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ОСББ. СПІВПРАЦЯ З УПРАВЛЯЮЧИМИ КОМПАНІЯМИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 17 лютого 2016, 19:12

osbb

Якщо на початок поточного року у Кривому Розі було зареєстровано менше 150 ОСББ, на сьогодні їх нараховується вже близько 180-ти. Щодня з’являється по кілька нових, на місяць – більше півтора десятків. Таку небувалу активність пов’язують зі  змінами у законодавстві, які з 1-го липня визначатимуть умови співпраці об’єднань співвласників із управляючими компаніями.

ОСББ – це краща форма, яка може бути при управлінні будинком, говорить голова правління громадського об’єднання «Асоціація Кривбас Добробут» Тамара Деомідова». Адже порівняно з фізичною особою, юридична, якою стає об’єднання після його створення, має суттєві переваги,  у даному випадку – право вибору управляючої компанії. Ті ж, які за результатами проведених тендерів зайдуть з 1-го липня, працюватимуть за тарифами економічно обґрунтованими і на їх формування місцева влада впливати не зможе.  

Зараз у місті працює 9 управляючих компаній. Деякі з них, беручи до уваги кількість скарг та зауважень, обслуговують на достатньо високому рівні, говорить Тамара Деомідова, але є й такі, які до виконання своїх обов'язків ставляться не надто сумлінно. Саме можливість права вибору наразі стимулює мешканців до створення ОСББ.  Місцева влада зголошується усіляко сприяти створенню ОСББ, зокрема надавати необхідні роз’яснення та консультації.   

Створювати ОСББ після (!) 1 липня можна буде на тих самих умовах – Закон України «Про об’єднання співвласників» ніхто не змінював, але умови співпраці з управляючою компанією визначить тендер, якщо це раніше не встигнуть зробити самі мешканці. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank