Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПЕРЕМОЖЦІ ФЕСТИВАЛЮ «ПІДКОРИ СЦЕНУ» (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 17 лютого 2016, 19:15

pidkori scenu

Ось такі чарівні дівчата підкорили цьогоріч шановане журі та глядачів на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Підкори сцену». Оскільки серед учасників було чимало досвідчених вокалістів, а у складі журі – відомих метрів вокалу, перемога студенток відділу «Естрадний вокал» Криворізького музичного училища стала особливою відзнакою не лише для них, а й для всього навчального закладу.

Варто відзначити, що дівчата приділяли велику увагу не лише урокам вокалу, які, безперечно, були в пріоритеті. В комплексі у студентів викладається ще культура мовлення, театральна майстерність, хореографія. А враховуючи те, що в репертуарі вокалісток – обов’язково європейська музика, то вони постійно вдосконалюють своє володіння іноземними мовами. Як відзначає педагог чарівного тріо Олена Москва, підготовка студентів постійно ведеться на дуже високому рівні, а численні фестивалі стають для них, скоріше, гарною сценічною практикою.

Протягом останніх років для багатьох учасників фестиваль «Підкори сцену» став першою сходинкою в професійній кар’єрі, серед переможців минулих років чимало визнаних сьогодні навіть  за межами України виконавців та колективів. Чарівне тріо Анастасія Власенко, Катерина Федій та Софія Дикун отримали 1 місце за пісню «Play Your Part», приємною несподіванкою для дівчат  став сертифікат на запис в одній із професійних студій Києва.

Криворізькі вокалістки зуміли здивувати членів журі двічі. Крім спільної нагороди за 1 місце, привезли учасниці ще одну нагороду лауреата. Ії отримала Анастасія Власенко - за виконання пісні «Rise Like A Phoenix».

Основний пріоритет фестивалю – не лише сприяння творчому зростанню обдарованої молоді, організатори стараються, щоб конкурсанти могли ще й цікаво та плідно спілкуватися, вчитися одне в одного. Це важливо і для студенток естрадного відділу, адже Криворізьке музучилише не тільки утримує високу планку, а навіть постійно ії підвищує.

Зараз Анастасія, Катерина і Софія сповнені ентузіазму показати високий клас на інших фестивалях, можливо, навіть європейських, тому  прагнуть подальшого вдосконалення. Гадаємо, їх мрії стати відомими співачками таки здійсняться.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank