Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПЕДГІМНАЗІЯ. ПЕРЕМОГА В КОНКУРСІ. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 02 березня 2016, 19:17

pedgimnazia peremoga

Творча робота учениці 8-А класу Криворізької педагогічної гімназії Дар’ї Вірко отримала високу оцінку журі третього щорічного конкурсу серед школярів та студентів України «Один світ – одна мова», який проводить освітнє агентство  «Ст’юдекс». За його підсумками Дар’я, з-поміж 300 конкурсантів, зайняла почесне шосте місце.

Конкурс проводиться не вперше, але за вимогами щодо вікової категорії Дар’я лише цього разу мала змогу взяти в ньому участь. З вибором майбутньої професії  дівчина, поки що, не визначилася, навчається за фізико-математичним профілем, але свої знання англійської намагається теж тримати на рівні.

Церемонія нагородження переможців відбулася в готелі «Харків Палас» одночасно з виставкою-презентацією «Освіта за кордоном». На якій презентувалися закордонні навчальні заклади Великобританії, Канади, Чехії, США, Мальти, Австралії та Польщі.

Система роботи педагогічної гімназії враховує всі аспекти становлення особистості як соціально-гармонійної дитини, говорить заступник директора з наукової роботи Оксана Кушнір, тож  участь у подібних конкурсах  - справа  для учнів цілком звична. 


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank