Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИБОРИ-2016. КАНДИДАТИ У МЕРИ КРИВОГО РОГУ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 03 березня 2016, 19:35

vibori urna

Три з половиною тижні. Саме стільки залишилося до дня позачергових виборів мера у Кривому Розі. Міськвиборчком прийняв пакети документів від сімнадцятьох претендентів, готових поборотися за крісло мера.

Більшість кандидатів заявляє про намір змагатися до останнього у цих виборчих перегонах, але зрозуміло, що головна боротьба точитиметься між фаворитами – кандидатами від тих політсил, які впевнено зайняли перші три сходинки на минулих виборах мера-2015-ть.

Нагадаємо, тоді з великим відривом від решти кандидатів лідирували чинний мер, висуванець від “Опозиційного блоку”, Юрій Вілкул та кандидат від  Об’єднання “САМОПОМІЧ” Юрій Милобог, третім у рейтингу йшов Микола Колесник від “УКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ “УКРОП”.  Сьогодні експерти говорять про шанси представників саме цих трьох політсил отримати більшість голосів жителів Кривого Рогу.

Цього разу Юрій Вілкул впевнено йде на вибори-2016-ть самостійно, йому потрібно лише утримати вже відвойовані позиції. Головний посил до жителів – мир і спокій у місті, усе це – задля сталого розвитку Кривого Рогу.

У чинного мера Юрія Вілкула – принаймні декілька приводів з впевненістю дивитися вперед, а це означає, і непоганий шанс продовжити свою каденцію: місто розвиває свою інфраструктуру, не скорочує робочі місця у бюджетній сфері, самостійно вирішує проблему фінансування ПТУ, тоді як пів країни залишаються без зарплат та стипендій.

Юрій Вілкул закріплює свої позиції, взявши на озброєння тактику розсилки соціальних надбавок перед виборами. На лютневій сесії більшістю голосів криворізькі депутати підтримали виділення з бюджету Кривого Рогу додаткових коштів до міської соціальної програми у розмірі 30 мільйонів гривень на оплату найбіднішими городянами житлово-комунальних послуг. Підписаний спікером та президентом закон про перевибори чинний мер коментувати не хоче.

Чому Семенченко, а не Милобог? Головною несподіванкою від “Самопомочі” – партії, яка є ініціатором  скандальних перевиборів у Кривому Розі, стала відмова лідера місцевої організації Юрія Милобога змагатися за крісло мера. Пояснення – дефіцит ресурсу. Натомість  офіційно висунув свою кандидатуру на посаду мера Кривого Рогу Семен Семенченко, нардеп, один з партійних фронтменів “Самопомочі” та активний учасник протестних мітингів.

Семенченко розуміє, що його кандидатура все ж таки неочікувана для виборців і прогнозує, що кампанія буде вкрай складною. І не лише з точки зору використання антирейтингових технологій та фабрикування фактів. Кандидат говорить про брак фінансового ресурсу і розраховує на допомогу однопартійців та однодумців тут, у Кривому Розі.

Говорити про локальні проблеми, шляхи ефективного розвитку міста, а не проводити  брудні паралелі з “минулою місцевою владою” готовий кандидат від “УКРОПу”, куратор батальйону “Кривбас”, депутат міськради Микола Колесник. Кандидат відомий своєю волонтерською діяльністю та успішними операціями зі звільнення полонених бійців АТО, які сам Колесник радше  не афішує. Його головний мотив участі у виборчих перегонах – кардинальні зміни у місті, але зміни “не взагалі”, як красива картинка, а відчутні на рівні кожної квартири, кожного городянина.

Микола Колесник запевняє: представники демократичних сил Кривого Рогу були готові до переговорів і висунення єдиного кандидата на пост мера міста. Об’єднання “УКРОП” не менше, ніж “САМОПОМІЧ” добивалося  рішення про перевибори.

Про свою особисту відповідальність перед виборцями говорить кандидат від криворізької партії “Сила людей” Світлана Сова. Беззаперечно найкрасивіший депутат міськради, фаховий юрист,  волонтер, зрештою, жінка, яка зробила себе сама. Свіжа сила української політики, команда Світлани  готова поборотися у цих виборчих перегонах.

Про єдину яскраву кандидатуру від демократичних сил сьогодні говорити не час, відверто констатує Світлана.

Безпрецедентно складна ситуація у Кривому Розі, яка склалася впродовж попередніх скандальних виборів мера, хвилює найбільше кандидата від криворізької партії “Громадський рух “Народний контроль” Ігоря Левицького.

Найближчі цілі кандидата та бачення нового Кривого Рогу абстрактні, але зрозумілі.

Попри такі різні обличчя кандидатів, готових поборотися за крісло мера Кривого Рогу, усі вони сходяться на одному.  Виборча кампанія буде однозначно жорсткішою за попередню, але й однозначно прозорішою. Занадто багато уваги до перевиборів як збоку ЗМІ, громадськості, спостерігачів.

Тест на прозорість, демократичність та свідомий вибір Кривий Ріг пройде 27-го березня.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank