Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВІДПРАЦЮВАННЯ МІСТА. Ц-М РАЙОН. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 03 березня 2016, 19:44

milicia misto

Починаючи з 5 лютого у Кривому Розі було запроваджено новий режим патрулювання вулиць. Щотижня під особливою увагою опиняється новий район. Таким чином вже відпрацьовано чотири - Тернівський Дзержинський, Жовтневий та  Інгулецький райони. Починають профілактичні заходи  з урочистих зборів. У Центрально- Міському поліцейські, військовослужбовці вч 3011та працівники поліції охорони та батальйону особливого призначення вишукувалися на площі перед міським театром. Під акомпанемент військового оркестру – гімн України. Далі –отримання маршрутних завдань.

Щодня на чергування заступають понад 100 правоохоронців. Про ефективність говорить і статистика. За тиждень в середньому до  70 затриманих, здебільшого за адмінправопорушення. Втім на рахунку поліцейських і розкриття злочинів по «гарячих слідах». Підвищення рівня технічної оснащеності теж вплинуло на це, стверджують працівники поліції. Зокрема використання камер відеоспостереження і GPS навігації у автопатрульних.

Посилений режим чергування у Центрально- Міському районі триватиме цілодобово до наступної середи. На шостому етапі відпрацьовуватимуть Довгинцівський район. Втім подібні заходи не обмежаться одноразовою акцією. Правоохоронці запевняють таким чином знову і знову відпрацьовуватимуться всі райони міста, і триватиме це принаймні до кінця поточного року.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank