Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЕКОНОМІЧНИЙ ТУРНІР. КСШ №9. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 03 березня 2016, 19:47

ekonom turnir

Економічний турнір – інтерактивна гра для учнів 9х-11х класів, цьогоріч зібрала 7 команд, які представили різні школи міста. Це, передусім, змагання, що сприяють вмінню розв’язувати економічні проблеми, доповідати, формулювати твердження, захищати власну думку та розвивати творче мислення.

Учасники турніру називають його унікальною можливістю показати свої вміння, ерудицію та амбіції, на які, до речі, члени компетентного журі увагу звертають найперше.

З-поміж   інших, під час турніру розглядаються питання щодо виходу економіки України з кризового стану, заходи НБУ, спрямовані на стабілізацію курсу національної валюти, можливі наслідки фінансової допомоги України від міжнародної спільноти, шляхи оптимізації податкової системи України тощо. Обговорення таких «недитячих» тем вже на даному етапі допомагають старшокласникам швидше адаптуватися до дорослого життя, яке багато хто з них прагне пов’язати саме з економічним напрямком.

Переможцем цьогорічних інтерактивних змагань стала команда «Неформат» спеціалізованої школи № 9 з поглибленим вивченням економіки, права та іноземних мов. Відтепер вона готуватиметься до подальшої участі  вже в обласному економічному турнірі, який, передбачається, пройде у вересні-жовтні у Дніпропетровську. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank