Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СПАРТАКІАДА КНУ. ВОЛЕЙБОЛ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 03 березня 2016, 19:08

sport

Інтрига триває. Одна з найбільших спартакіад Криворізького національного університету, яка цього року охопить близько п’ятисот студентів начальних та старших курсів, досягла свого екватору і стала за перебігом боротьби й коливанням місць у турнірній таблиці, як завжди цікавим та інтригуючим дійством. Якнайкраще це демонструють ігрові види спорту та один з найрозвиненіших – волейбол.

Протягом навчального року провісниками міжфакультетських  студентських змагань є спартакіади «Бадьорість та здоров’я» серед викладачів та «Першокурсник», в якій найбільш активна студентська молодь презентує свій потенціал та має шанс закріпитися у спортивному житті вишу. Чи не на кожному факультеті є збірники, які представляють університет на змаганнях різного рівня.

У волейбольних баталіях цьогорічної спартакіади взяли участь 9 факультетів, чотири з яких продемонстрували цікаву гру з точки зору особистих тактичних дій та рівня підготовки. Це дозволило учасникам вийти до фінальної стадії та позмагатися за призи турніру. Відтак, трійку найкращих замкнув цього разу гірничий факультет.

У напруженій фінальній грі фортуна була на боці механіко-машинобудівного факультету, який здолав опір електротехнічного та виборов перше місце. Покращити турнірне становище учасники спартакіади КНУ зможуть 14-го березня. Цього дня пройдуть змагання з міні-футболу. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank