Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВІТАННЯ ЖІНОК ВІД БІЙЦІВ 40-го БАТАЛЬЙОНУ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 09 березня 2016, 19:10

8 ber_vitanie

Якщо котрійсь із криворожанок досі бракувало уваги та романтики з боку чоловіків, то, принаймні, тим жінкам, яких з нагоди 8 Березня було запрошено до палацу культури імені Богдана Хмельницького, пощастило отримати все й одразу. Ще з порогу – квіти, зі сцени – найтепліші слова. Ті, кому ще півтора-два роки тому доводилося тримати автомат, сьогодні охоче взяли до рук мікрофона і, нехай і не професійно, але неодмінно щиро говорили та співали заради єдиного – щасливої жіночої усмішки.

Бійці 40-го батальйону та їх рідні вже давно об’єдналися в одну велику родину, в якій і свята, і будні стали спільними.

Під час святкового концерту не обійшлося й без нагородження – орден «За мужність» третього ступеня вручено Володимиру Вершигорі. Цю високу нагороду юнак присвятив своїй коханій дівчині Іванні, якій просто в залі, у присутності кількасот глядачів, освідчився у коханні та запропонував одружитися. Вже під час інтерв’ю зізнався: над тим, що і як у найвідповідальніший момент має сказати, думав мало не добу, хвилювався, забував слова, але зараз безмежно щасливий і вдячний за її «так».

Захід видався особливо насиченим на емоції та враження. Навіть сльози цього дня були різними: одні від зворушливої радості, інші – від болючих спогадів. Адже попри цей святковий привід і спокійне життя на мирній території, дехто зазнається: для них війна не закінчилася й досі.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank