Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РЕЙД ДСНС (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 09 березня 2016, 19:19

reyd dsns

Проведення роз’яснювальної роботи серед криворіжців з метою недопущення виникнення пожеж та загибелі людей, дотримання вимог пожежної безпеки співробітники відділу ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області на територій міста проводять постійно. Під час такого спілкування пожежні навчають населення як правильно діяти у разі надзвичайних ситуацій, розповідають про правила пожежної безпеки в побуті, нагадують  перші дії в разі виникнення пожежі. Про ефективність подібних заходів говорять і самі ж мешканці. Так під час рейду у Дзержинському районі, більшість з тих, хто спілкувався з рятувальниками запевняли – правил  дотримуються

Для більш детального ефективного розуміння вручають  спеціальні інформаційні листівки та експрес-інформації. Як зазначають фахівці ДСНС, проведена робота має результат -  люди намагаються бути більш пильними в повсякденному житті та запобігати небезпечним факторам, тому рятівники обіцяють постійно інструктувати населення з питань цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.

Під час відпрацювання житлового фонду рятувальники, за згодою громадян, оглядали електрообігрівальні прилади, печі та стан електропроводки, вказували мешканцям на наявні порушення та давали необхідні рекомендації та допомогу щодо їх усунення.

Мешканців приватного сектору попросили не спалювати сміття поблизу будинків.

І майже, як то кажуть, «не відходячи від каси» - побачили тільки-но запалене сміття, сухе гілля. На жаль, накладати штраф за подібне правопорушення – функція правоохоронних органів, тож пожежні можуть лише попередити і якщо вже стане за потрібне – загасити. Але за такої безпечності можна за декілька хвилин позбутися не лише житла, а й здоров’я та життя.

Так протягом 2015 року тільки у Дзержинському районі сталося 192 пожежі, в яких 7 людей загинуло. З початку 2016 – 15 пожеж , на щастя поки що обійшлося без жертв.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank