Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СЕМІНАР «ЩАСЛИВА ПЛАНЕТА» (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 01 квітня 2016, 18:36

seminar planeta

У Кривому Розі стартувала нова конференція науково-дослідницьких робіт і соціальних проектів, у рамках якої старшокласники намагатимуться зробити місто кращим одразу в кількох напрямках: екологічному, економічному та соціологічному.

У першій науково-дослідницькій конференції «Щаслива планета» взяли участь старшокласники 33-х навчальних закладів міста. Такий огляд учнівських досягнень проводиться вперше, говорить методист комунального закладу «Інноваційно-методичний центр» Галина Кольчіба, але, зважаючи на актуальність порушуваних проблем під час проведення конференції, є намір зробити її щорічно традиційною.

Теорія, висвітлена у науково-дослідницьких роботах та соціальних проектах учасників конференції, говорить Галина Кольчіба, може мати суто практичну реалізацію в школі, з батьками, а також з криворізькими інститутами.

Найактивнішими учасниками конференції, зокрема з екологічного напрямку, стали «Криворізький гуманітарно-технічний ліцей № 126», 32-га загальноосвітня школа, 108-ма та 15-та. В оцінюванні презентованого матеріалу учасниками конференції, орієнтири журі, – передусім, на новизну та актуальність робіт.

Перша конференція «Щаслива планета» вдало завершилася, далі – справа за новими ідеями криворізьких старшокласників. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank