Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РЕОРГАНІЗАЦІЯ УПРАВЛІНЬ ПФУ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 06 квітня 2016, 19:12

pensiyniy fond

Шляхом реорганізації та злиття управлінь Пенсійного фонду України в Саксаганському та Центрально-Міському районах Кривого Рогу утворилося нове – Криворізьке Центральне об’єднане Управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області, яке обслуговуватиме, відповідно, Центрально-Міський та Саксаганський райони.   Північне управління утворено на базі трьох районних управлінь: Жовтневого, Тернівського та Криворізького. Південне об’єднане управління охоплює Довгинцівський, Дзержинський, Інгулецький та Широківський райони. Однак, такі зміни стосуються більше самих працівників Пенсійного фонду. Пенсіонери, страхувальники та застраховані особи зможуть і надалі звертатися до відділів з обслуговування громадян, які залишилися за звичними адресами.

Криворізьке Центральне об’єднане управління ПФУ відтепер обслуговуватиме 73 тисячі пенсіонерів. Щодо штату, у процесі реорганізації, говорить Валентина Гудзенко, на щастя, обійшлося без примусового скорочення працівників.

Криворізькі об’єднані Управління Пенсійного фонду України з квітня розташовуються за такими адресами: Центральне – вул. Подбєльського, 17-А, Північне – вул. Отто Брозовського, 85-А, Південне – вул. Ватутіна, 37-В.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank