Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ КАНА (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 19 квітня 2016, 18:55

books

Для творчої інтелігенції міста вже стали традиційними камерні літературні вечори, які є душевними зустрічами добрих друзів та однодумців. Не стала виключенням і презентація нової збірки «Закон кохання – закон суму» російською мовою Романа Кана та Наталії Лопатинської. Гостей цього дня приймав відділ мистецтв Центральної бібліотеки. Давні друзі вирішили представити свою творчість на розгляд літераторів у спільному випуску. І – не помилилися.

Автори ділилися своїми спогадами, історією написання творів, зачитували уривки віршів. Ця збірка фактично стала своєрідним діалогом чоловіка та жінки в поетичному осмисленні життя з усіма його протиріччями, пошуком шляху добра у нашому складному сьогоденні. У Наталії Лопатинської це вже третя збірка, в 2008 році вона презентувала книжку «Года над чувствами не властны», а в 2014 – «Душа стихами говорит». Себе називає поетом від душі, втім, професію теж обирала за покликом серця, майже 30 років пропрацювала в Центральній бібліотеці для дорослих.

Другий автор, Роман Канн, скоріше, є представником покоління старших журналістів. Ще в 60-х роках минулого століття був найактивнішим учасником літературного об’єднання при газеті «Металург», зараз співпрацює з Асоціацією криворізьких літераторів. Публікувався в міських альманахах «Саксагань» та «Символ», в колективній збірці «Золотий зорепад». Його у колі перших криворізьких літераторів згадує у своїй збірці автор «Стерня і колос» автор Олександр Пільонов, один із розділів цієї популярної зараз книжки присвячується криворізьким авторам. Як відзначив сам Роман Ісайович, суттєво вплинув на його творчість брат, відомий в області журналіст і письменник Давид Кан.

Привітати авторів зі значною подією завітало чимало досвідчених літераторів: дослідник Сергій Чанін, письменник Григорій Туренко, журналіст Олександр Степаненко, голова міської спілки журналістів України Людмила Тіміргалєєва. Всі вони є давніми друзями і щиро раділи появі нової збірки, адже кожен з них добре знає,  чим є для автора вихід нової книги. 

Поява цієї збірки стала реальною завдяки допомозі спонсора, близького друга літераторів Бориса Каменецького. Тираж доволі  скромний: 100 екземплярів, однак автори вже презентували примірники бібліотекам міста. Адже головне, як відзначають Роман Кан та Наталія Лопатинська, залишити по собі стежку, яка допоможе відшукати світло добра багатьом наступним поколінням. Як постаралися це зробити вони у новій спільній збірці.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank