Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СВЯТО ФРАНКОФОНІЇ. СЕМІНАР. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 20 квітня 2016, 19:01

frankofoniya

Франкофония – це міжнародна організація співробітництва франкомовних країн світу, головним критерієм є підтримання культурних відносин із Францією, до списку спостерігачів входить і Україна. В 95-й гімназії поглибленому вивченню французької мови завжди приділялася велика увага,  як, власне, і співробітництву із зарубіжними організаціями, тому вчителі  вирішили вперше запросити на свято і педагогів інших закладів, щоб поділитися набутим досвідом.

Зазвичай, свято Франкофонії для гімназистів – це феєрверк різноманітних талантів. Цьогоріч школярі підготували сценки з вистав відомих французьких драматургів, причому, були задіяні учні і класів і середньої, і старшої ланки, що, безперечно, є характерним показником високого рівня володіння мовою. Але найбільше вразили гостей талантами старшокласники, продемонстрована ними вистава французькою «Розмова з підлітками» два роки тому взяла Гран-прі Всеукраїнського фестивалю «Французька весна в Україні».

Почесними гостями свята стали зарубіжні гості – студенти КНУ. Юнаки і дівчата невимушено спілкувалися зі школярами безпосередньо зі сцени, така розмова з безпосередніми носіями французької пішла на користь не лише учням, а й запрошеним педагогам. Дуже сподобалося свято і гостям з Камеруна та Марокко.

В рамках свята Франкофонії семінар «Реалізація ефективності форм позакласної роботи з обдарованими дітьми» педагоги влаштували  вперше, і, як показав досвід, такий підхід виявився надзвичайно ефективним. Адже вчителі мали змогу не лише наочно переконатися в креативності застосованих  методик, а й перейняти найкорисніші аспекти роботи.

Всі педагоги – учасники семінару отримали сертифікати, які стануть підтвердженням їх самоосвіти під час чергової переатестації.

 «Рівність, взаємодоповнюваність, солідарність» – цей девіз семінару надзвичайно сподобався всім учасникам заходу. Тож не виключно, що на наступний рік до свята Франкофонії приєднаються й інші навчальні заклади, а практичні матеріали вчителів-мовників поповняться новими цінними та цікавими методиками.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank