Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НОВА ПОЛІЦІЯ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 19 травня 2016, 19:10

nova policia

Біля Козака Рога, який за легендою вважається  засновником і захисником міста шикуються нові поліцейські. Після декількох місяців навчань вони вийдуть на вулиці міста аби захищати закон і підтримувати правопорядок. Криворіжці сподіваються що це бажання згодом не зникне і у Кривому Розі таки стане спокійніше і безпечніше

Саме такі сподівання мають виправдати 474 нових поліцейських, які 22 жовтня прийшли на відбір до нової правоохоронної структури. Кращих обирали з 6 тисяч претендентів. Курси з навчання та підготовки витримали з 600 обраних лише 474 криворіжці. Під час навчання, яке тривало два з половиною місяці, слухачі отримали навички тактичної підготовки, користування зброєю, теоретичні знання.

Середній вік працівників нової криворізької патрульної поліції – 27 років. Кожен п’ятий працівник  – жінка. Переважна більшість патрульних мають вищу освіту, серед них є професійні інженери, медики, програмісти, журналісти, юристи, військові. 51 людина – колишні працівники МВС. 40 патрульних поліцейських Кривого Рогу є учасниками бойових дій в АТО, відзначені нагородами. Втім для всіх них та криворіжців, які прийшли привітати нових копів особливий момент – присяга.

Благословити правоохоронців завітали міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та Очільник Нацполіції Хатія Деканоідзе

Керівництво Дніпропетровської області та міста в свою чергу запевнило у підтримці нової поліції і виказало сподівання усіх криворіжців - регіон має стати безпечним та спокійним

На урочистостях вшанували хвилиною мовчання полеглих героїв АТО і відзначили тих, хто сьогодні у нову поліцію прийшов з передової. Так спеціальний бінокль для несення служби отримав з рук Арсена Авакова – Андрій Харпіс – боєць 3 полку спецназу, кавалер ордена за мужність, який відтепер теж працюватиме новим копом. А ще цей день став особливим для 4 нових поліцейських, які у день присяги святкували й день народження. Кривий Ріг став 27 містом де запрацювала нова патрульна поліція.

Відтепер викликати нових поліцейських можна просто зателефонувавши «102» - вони мають прийти на допомогу протягом 10 хвилин.

Вони можливо ще недосвідчені, втім вже амбітні і готові захищати кожного і у свою чергу розраховують на підтримку та довіру криворіжців.

Патрульна поліція вже працює у  26 містах України. Кривий Ріг став 27.  Найближчим часом подібні підрозділи мають запрацювати в Сєверодонецьку, Лисичанську, Рубіжному та Маріуполі.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank