Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИСТАВКА СЛОВО ПРО СПАДЩИНУ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 01 червня 2016, 19:24

vistavka spadshina

Для обдарованих дітей Центрально-Міського району виставка «Слово про спадщину» вже давно стала своєрідним творчим Олімпом, де досягнення та успіхи оцінюють не тільки журі численних фестивалів, а й мешканці рідного міста. Цьогоріч у заході взяли участь 19 обдарованих вихованців гуртків району – більше 50 робіт, які сформували декілька експозицій в розділі образотворчого мистецтва та народних промислів.

Всі учасники зуміли не лише показати в своїх роботах красу рідного краю, а й продемонструвати найкращі надбання народних ремесел, схожість і водночас – неповторність численних технік різних регіонів України. Ляльки-мотанки, вироби а бісеру, живопис та графіка, оригамі і тістоплетіння, вперше були представлені роботи в жанрі пластилінового живопису. Цікаво, що візерунки для своїх витворів майстри найчастіше придумують самі.

Сучасні діти не лише відновлюють давні народні ремесла рідного регіону, а й запозичують інші, не менш дивовижні та цікаві. Як, наприклад, вироби з кукурудзяного листя. Ці ляльки є і іграшкою, і водночас – оберегом, котрий, як виявилося, наші предки обов’язково старалися зберігати у своїй оселі.

Більшість юних майстрів вже неодноразово отримували нагороди переможців конкурсів та фестивалів різного рівня, є й лауреати міської премії «Обдаровані діти – надія Криворіжжя». Однак грамоти відділу освіти Центрально-Міської райради, отримані за участь у цій виставці,  стали для дітей особливою відзнакою, адже «Слово про спадщину» – це ще й своєрідна перша персональна міні-презентація.

Тим, хто вперше заявив про себе, вручали ще спеціальні значки учасника виставки, котрі минуло річ придумали самі діти. Грамоти та відзнаки отримали і педагоги, які щороку виховують нову плеяду юних умільців.

Головна мета виставки  –  виховання у дітей патріотичних почуттів, розвиток естетичного смаку, популяризація дитячої творчості, і як показує досвід попередніх років, цей захід цілком себе виправдовує. Зростає і кількість учасників, і рівень їхньої майстерності, але головним досягненням, безперечно, є те, що діти вчаться щиро любити свій рідний край і зберігати ту історичну спадщину давніх майстрів, яку має зараз Україна.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank