Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
БЛАГОДІЙНА ВИСТАВА ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 01 червня 2016, 19:26

blagod vistava

Міський академічний театр драми та музкомедії імені Тараса Шевченка 1-го червня гостинно відчинив двері перед своїми наймолодшими глядачами. Їх увазі цього разу запропоновано благодійну виставу за казкою Сергія Аксакова «Рожева квіточка».

Благодійний показ вистав для міського академічного театру драми та музкомедії імені Тараса Шевченка – справа цілком звична – щонайменше двічі на рік актори дарують свою майстерність дітям пільгових категорій. Це відбувається традиційно у період зимових канікул та в червні до Дня захисту дітей. 

Дитячий репертуар театру, говорить головний режисер Василь Короленко, доволі широкий – «Дюймовочка», «Попелюшка», «Бременські музиканти», «Про Федота-стрільця», «День народження Кота Леопольда», «Троє поросят», вистави-балети: «Мауглі», «Червона Шапочка», «Золоте курча» та інші. «Рожева квіточка» - казка досить відома, проте для когось, поки що, залишається новою, а декому цікава саме театральна інтерпретація класичного твору.

У виставі «Рожева квіточка» задіяний практично весь акторський склад, балет, оркестр та солісти-вокалісти. Її перегляд, говорить Василь Короленко, якнайяскравіше знайомить маленьких глядачів і з драматургією, і з театром. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити