Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СПАРТАКІАДА ПРИШКІЛЬНИХ ТАБОРІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 02 червня 2016, 19:38

spartakiada tabori

В Інгулецькому районі стартувала літня оздоровча кампанія. У червні вона охопить близько двох тисяч дітей, які перебуватимуть в місті і матимуть нагоду оздоровитися та отримати змістовний відпочинок. Це завдання покладено на 12 пришкільних таборів із денним перебуванням учнівської молоді. 11 з них працюватимуть при загальноосвітніх навчальних закладах, а один – у дитячо-юнацькій спортивній школі № 2. Школярі району можуть долучитися до чималої кількості розважально-пізнавальних заходів та проявити себе, як команда у спортивній боротьбі.

При кожному із навчальних закладів протягом літа працюватимуть спортивні майданчики. Цього літа вони задовольнять потреби як поодиноких прихильників активного способу життя, так і учасників масштабних спортивних заходів. Один з них – районна спартакіада серед пришкільних таборів «Юність-2016», яку відкрили 2-го червня. До програми спартакіади увійдуть змагання з піонерболу, настільного тенісу, легкої атлетики, баскетболу та плавання.

Спартакіада серед пришкільних таборів першої зміни триватиме до 14-го червня. За цей час в Інгулецькому районі мають оздоровити близько тисячі трьохсот дітей. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити