Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СЕМІНАР СПОЖИВАЧІ-ПІДПРИЄМЦІ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 06 червня 2016, 19:07

spigiv pidpr

З початку поточного року 7 % скарг та звернень, які надійшли до відділу захисту прав споживачів міськвиконкому, стосувалися продуктів харчування – їх виробництва та продажу, якості товару. Споживачі найчастіше нарікали на тривалий час обслуговування у кафе та ресторанах, на неправильне маркування товару, обважування та невідповідності цінників на продукти. Подібна практика недопустима, зазначають захисники прав споживачів. Тим більше, і на цьому акцентували увагу під час інформаційної зустрічі з підприємцями, яка пройшла на базі Дзержинського району, віднедавна  введені у дію нові вимоги до виробництва продуктів харчування. А саме закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»

Нарешті  розпочала роботу й нова структура, яка має контролювати роботу підприємців та відстоювати права споживачів

Як працювати у правовому полі й задовольняти вимоги стандартів, максимально наближених до європейських – підприємцям розповідали податківці та фахівці відділу захисту прав споживачів

Під час таких зустрічей підприємці мають змогу запитати фахівців, отримати роз’яснення чинного законодавства, поспілкуватися з представниками влади . Основне кредо – якісне обслуговування і максимальне врегулювання всіх конфліктних ситуацій безпосередньо на місцях. Споживач має право на отримання послуг високого рівня, якщо ж такі не надаватимуться, то відповідати доведеться згідно чинного законодавства.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank