Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
Громадський бюджет - переможці конкурсу (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 01 липня 2016, 19:03

grom budget

Сьогодні  у міськвиконкомі оголосили переможців конкурсу “Громадський бюджет”. У фінал вийшли 47 проектів, які набрали найбільшу кількість голосів жителів нашого міста. Нагадаємо, конкурс  “Громадський бюджет” пройшов у Кривому Розі вперше. Його мета – реалізувати проекти розвитку нашого міста, запропоновані та обрані самими криворіжцями. Голосування відбувалося протягом 12-ти днів  – з 18-го по 29-те червня. Усі бажаючі могли підтримати проекти он-лайн або на восьми пунктах для голосування, створених у районах.

Сьогодні  у мерії оголосили переможців конкурсу “Громадський бюджет”. Це перший в історії Кривого Рогу конкурс проектів громадських ініціатив, призваних зробити наше місто комфортнішим та зручнішим для городян. У фінал вийшли 47 з 99-ти проектів-учасників. Переможців обирали за результатами відкритого он-лайн голосування та голосування на районних спецпунктах.

Попри те, що конкурс у форматі громадські ініціативи – бюджетне фінансування проводився у місті вперше, жителі активно залучилися до його проведення. Конкурсна комісія відібрала найбільш реалістичні та актуальні  і допустила до голосування. Конкурс абсолютно відкритий і прозорий, підкреслив мер. Максимальну кількість голосів набрали проекти з енергоефективності, благоустрою, вдосконалення та оснащення реабілітаційних центрів.

Для реалізації громадських ініціатив у Кривому Розі цьогоріч виділили 10-ть мільйонів гривень з бюджету міста. Їх впродовж 2016-го скерують на впровадження  цих 47-ми проектів, які набрали найбільше голосів криворожців під час загальноміського голосування. Максимальна сума для реалізації проекту – 500 тисяч гривень – передбачена для проведення капремонтів та будівництв, для надання послуг та закупівлі товарів  – 200 тисяч.

Найбільшу кількість голосів – 800 – набрав  проект-переможець “Друге життя – крок назустріч”  Центрально-міської  громадської організації ветеранів. Його мета – капітально відремонтувати актову залу у терцентрі, де зазвичай літні люди проводять дозвілля.

На другій  позиції за результатами загальноміського голосування – проект з покращення умов для дітей та створення ігрової зони у дитячому відділенні 8-ї міської лікарні. Далі у рейтингу проектів – створення умов  для занять дітей з аутизмом, зокрема, тут хочуть оснастити спеціальну сенсорну кімнату, у якій такі особливі діти будуть розвивати свої розумові та фізичні можливості.

Додамо, що розробники проектів – це активна громадськість Кривого Рогу, переважно члени громадських, благодійних організацій, які обрали для себе напрямки розвитку міста і відповідно вклали у свої проекти найбільш затребувані та актуальні ідеї того, як реально покращити життя городян.

Цьогоріч конкурс за моделлю громадського бюджету у місті апробують вперше.  Якщо  все вдасться, можливо, наступного року коштів виділять більше.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank