Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РЯТУВАЛЬНИКИ. БЕЗПЕКА НА ВОДІ І У ЛІСАХ. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 04 липня 2016, 19:37

spas krug

З початком купального сезон люди масово вирушають до водних та лісових зон . Вода обіцяє прохолоду і гарний відпочинок, під час якого, на жаль, досить  часто громадяни нехтують елементарними правилами безпеки, що стає причиною трагічних випадків. Так з початку 2016 року на водних об’єктах України загинули майже 500 людей, з початку червня - 200. І хоча на Криворіжжі намагаються  уникнути таких випадків, втім як з’ясовується під час рейдів рятувальників, несвідомих відпочивальників стає все більше і без трагедій, на жаль, не обходиться.

Зона відпочинку біля води, яка одна із перших у цьому році відкрилася у парку Мершавцева, навіть, з огляду на будній день, переповнена відпочивальниками . За нормами тут купатися заборонено, про що свідчать і відповідні таблички та це не відлякує ані кампанії молоді, ані мам з малечею, ані відпочивальників з досвідом.

І таких легковажних, запевняють рятувальники, вистачає.  Про небезпеку подібного відпочинку говорять постійно, проводяться профілактичні рейди . Людям роз’яснюють, що купатися варто лише  на офіційних пляжах. Заходити у воду напідпитку заборонено, а перебування дітей біля води повинно супроводжуватись наглядом з боку дорослих.

Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним і суворо дотримуватись правил безпеки. Необхідно купатися тільки у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях, безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби та при температурі води - не нижче +20С. Також, не слід купатися наодинці, запливати за обмежувальні знаки, підпливати до плавзасобів,  пірнати головою униз, особливо де невідома глибина

Рятувальники наполегливо радять людям купатися лише на офіційних пляжах, які пройшли обстеження дна, відповідають нормам безпеки та обладнані рятувальними постами.

Під час рейду людям вручили тематичні листівки та нагадали, що при виникненні будь-якої надзвичайної ситуації необхідно негайно телефонувати за номером 101. Листівки відпочивальники брали, погоджувалися з рекомендаціями, та, на жаль, любителів поплавати у забороненому місці менше не стало. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank