Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 25 серпня 2016, 19:28

den nezal_dolginc

Традиційно серпень проходить під егідою Дня Незалежності, яке зіграло вирішальну роль у становленні нашої держави. Святкові урочистості у Довгинцівському районі розпочалися біля ПК «Дружба»,  сотні криворіжців прийшли долучитися до цікавого дійства, яке підготували творчі колективи району. Чарівні україночки плели гнучкий танок, а веселі козачата вибивали гопак не гірше за славетних запорожців. Ці танці сьогодні справедливо називають національним здобутком України, як і народні костюми та вишиванки. Були і традиційні хліб-сіль, і щирі вітання від представників міської та районної влади. Поздоровив мешканців району з ювілеєм Незалежності і народний депутат України Андрій Гальченко.

До 25-річчя Незалежності та за  значний внесок у розбудову й розвиток рідного міста грамотами виконкому Криворізької міської ради були відзначені найкращі представники установ та підприємств району.

Так склалося, що 25-річний ювілей Незалежності припав на переламні для країни роки. Навіть у святковий день ні на мить не забували криворіжці про події в зоні АТО, про солдат, котрі зараз на передовій. Почесними відзнаками «Честь та мужність» нагородили в Довгинцівському районі учасників АТО та волонтерів, які, ризикуючи життям, утримують рубежі нашої країни. І, як показує час випробувань, саме вони вже добре усвідомили, що то є бути справжнім українцем.

На свято Незалежності в Довгинцівському районі на криворіжців чекав ще й чудовий подарунок: Всеукраїнська виставка ретро-автомобілів. Гості свята мали змогу побачити унікальні моделі як європейських, так і вітчизняних виробників минулого століття, причому, всі вони  - на ходу і беруть участь в численних міжнародних виставках. Не могли оминути таке диво і наші журналісти.

До Кривого Рогу привезли свої машини шанувальники раритету із Запоріжжя, Одеси, Києва, Дніпра та Харкова. Не залишилися осторонь і криворізькі майстри. Найбільше  вразив відвідувачів лімузин 1960 року та легендарний англійський міні-Купер. Був на виставці і Опель Кадет 1938 року, відомий за фільмами «Ліквідавція», «Гітлер капут» і «Матч».

Після знакових урочистостей учасники заходу гуртувалися у компанії та влаштовували свої селфі. Чимало мешканців району продовжили спілкування в парках, де чекали на відвідувачів численні оригінальні виставки.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити