Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРИЙОМ ДО ДНЯ ПІДПРИЄМЦЯ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 31 серпня 2016, 19:32

den pidpr_3

В умовах економічних негараздів та жорсткої конкуренції утримувати успішну підприємницьку діяльність досить непросто, зізнаються підприємці. Але зважаючи на численність нагород та відзнак, вручених за високі досягнення з нагоди професійного свята, це вдається багатьом криворіжцям. Запрошеним до міськвиконкому вручено вітальні листи та почесні відзнаки голови Дніпропетровської облдержадміністрації, відзнаки міської ради – Нагрудні знаки І, ІІ та ІІІ ступенів, а також грамоти.

Традиційно, 13-й рік поспіль на урочистостях до Дня підприємця визначаються переможці міського конкурсу-рейтингу серед суб’єктів господарювання міста. Цьогоріч його учасниками стали близько півсотні номінантів, з-поміж яких було обрано 16 переможців.

Переможці конкурсу-рейтингу визначалися у шести номінаціях: «Соціальна гарантія», «Сумлінний платник податків», «Бізнес-інновація», «Успішна жінка-підприємець», «Ділова репутація» та «Стабільність і довіра». Процес оцінювання конкурсантів, говорить начальник управління розвитку підприємництва виконкому міськради Ірина Рижкова, був комплексним.

У Кривому Розі, говорить Ірина Рижкова, щорічно відкривається до 50 нових об’єктів бізнесу, а це – нові робочі місця, впровадження інноваційних технологій, розширення спектру нових товарів та послуг… але й жорстка конкуренція, в умовах якої, за правилами бізнесу, природно, «виживають» сильніші. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank