Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РЕМОНТ В ДИТСАДКАХ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 31 серпня 2016, 19:34

remont ditsadok

Дитсадок № 201 Центрально-Міського району почав функціонувати з 2006 року, приміщення було розраховане на --- груп, поступово ця кількість скоротилася до 4 -- . І лише кілька років тому зявилася потреба у вільних місцях для дітлахів, за підтримки міста вдалося збільшити кількість груп до 9, зараз облаштовуються кімнати для нових вихованців. Вже замінено вікна на енергозберігаючі, утеплено стіни, поки що тут ще триває ремонт, але незабаром спальня та ігрова кімната стануть такими ж затишними та гарними, як і вже діючі.

Ігрова кімната, спальня, коридорчик з шафками – стандартний набір для окремої групи. Зараз у дитсадку №201 нараховується – маленьких вихованців - -- загальноосвітніх та --- спеціалізованих груп. Поки що не визначилися, якого віку буде група для новеньких, але найскоріше, від 3 до 6 років, таких заяв зараз от батьків надходить найбільше. Влітку, завдяки допомозі батьків, в усіх приміщеннях було проведено косметичні ремонти, приведено до ладу всі системи.

Крім ремонту кімнат для додаткової групи, місто виділило кошти і на нагальний ремонт ганків. Аварійний їх стан був небезпечним для малечі, тепер дітлахи отримали зручні сходинки, по яких дуже комфортно підніматися.

Завершити роботи планують протягом осені, адже зробити необхідно ще чимало. Виділено також кошти на меблі для дітей, ну, а з наочним приладдям вже допоможуть батьки. Варто відзначити, що місто підтримує дитсадки не лише фінансами на ремонти, за дорученням мера міста, від 40 до 70% збільшено фінансування харчування дітей за рахунок міськбюджету, таким чином, батьки оплачують тільки 30% вартості. Крім того, важливий проект вдалося реалізувати цього року в Покровському районі.

На сьогоднішній день паспорти готовності отримали всі дитсадки міста, і вихователі готові розпочати новий навчальний рік у гарних приміщеннях. Що ж до дитсадка № 201, то тут ще паралельно готуватимуться приймати новеньких малюків, які вже чекають, коли зможуть приєднатися до веселого гурту однолітків.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank