Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
СЕМІНАР З БРАЗИЛЬСЬКОГО ДЖИУ-ДЖИТСУ (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 31 серпня 2016, 19:38

djiu seminar

Ідея розвитку  Бразильського  джиу-джитсу у нашому місті виникла не випадково, адже його популярність в світі щороку зростає. Познайомившись з представниками однієї зі  спортивних   шкіл Америки,   наші спортсмени  запросили до Кривого Рогу   іноземних колег для проведення майстер-класів і тренувань. 

В основі Бразильського джиу-джитсу лежить техніка, використовуючи яку,  спортсмен менш розвиненої статури  може успішно захиститися від більш сильного суперника. Куратори семінару - володар чорного поясу з Бразільського  джиу-джитсу Ендрю Шафер, і володар  синього  поясу  Міхаїл Расковський  охоче ділилися своїми  уміннями  з українцями.

Наприкінці тренінгу американці  провели атестацію наших спортсменів. Четверо з них  стали  володарями синього поясу. Куратори  Ендрю Шафер і Міхаїл Расковський   пообіцяли незабаром знову приїхати в наше місто і провести ще одну атестацію. Організатори семінару переконані, що завдяки розвитку Бразильського джиу-джитсу в нашому місті,   у наших спортсменів з’являться нові перспективи. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank