Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 01 вересня 2016, 19:20

student

Альма Матер інженерної еліти Кривбасу прийняла до своїх лав сім з половиною сотень новачків, яким через 10-15 років випаде очолити різноманітні ланки у промисловому розвиткові і суспільному житті нашого краю і держави. Як годиться, велична справа починається урочисто, святково.

Свято головного вишу Кривбасу ніколи не обходиться без поважних і бажаних гостей, які свого часу теж були студентами цього університету.

Під час церемонії посвячення у студенти відбувається їх перше знайомство з безпосередніми наставниками, «батьками»факультетів, його керівниками – деканами, проректорами  та очільником вишу.

Першокурсників та їх батьків з важливою для них подією привітав випускник Криворізького національного університету, народний депутат Костянтин Усов.

Більшість керівників органів місцевого самоврядування, підприємств і установ міста колись навчалися у аудиторіях головного криворізького вишу.

Головна мета – підкорити свою вершину знань, цікаво й комфортно провести студентські роки в університетській родині, готуючи себе до повноцінного професійного життя.

Радість хвилювання від теплого прийому у студентську сім’ю не змогли приховати першокурсники Юля Васнова і Данило Зінченко. Творчі колективи університету підбадьорили збентежених новачків, налаштували їх на хвилю позитивних емоцій. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank