Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПЕРШИЙ ДЗВОНИК. ЗСШ № 60. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 01 вересня 2016, 19:30

pershiy dzv_60

Біля невеличкої загальноосвітньої школи №60, що у Центрально-Міському районі, гамірно – випускники стоять шеренгою,  біля них – малюки, які вже з цього дня гордо називатися школярами. У цьому році у середній школі №60 три класи першачків. У кожному з них до 40 дітей. Усі вони,запевняють як один, готові поринути у насичене шкільне життя та отримувати знання.

У 60-ій школі навчається 942 учні. 27 з них вже наступного року розпрощаються з рідною школою. Сьогодні вони провели свій останній з перших дзвінків, згадали шкільні забави, передивилися фільм, зроблений з їх власного фото архіву. Дехто з них вже визначився з  вибором с майбутньої професії, а хтось ще тільки збирається виправляти оцінки та підтягувати свої знання. Проте, всі, як один, впевненні – останній рік навчання стане для них особливим.

Цьогоріч у школі№60  за партами учні трьох нових перших класів. Розпочали з уроку, на якому діти знайомились зі своїми новими однокласниками, школою та наукою. Першачки малювали сонячні промінчики, займалися ранковою гімнастикою та відгадували загадки. Для них цей сонячний день – крок у нове життя, сповнене пригодами та шкільними зустрічами, оцінками, випробуваннями та перемогами. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank