Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПЕРШИЙ ДЗВОНИК. ЦЕНТР.-МІСЬКИЙ ЛІЦЕЙ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 01 вересня 2016, 19:32

1 veresnia

Свято Першого дзвоника – особливе для кожного. Зазвичай у цей день шкільний двір ледь здатен вмістити всіх   дорослих  і дітей. Батьки згадують своє навчання, учні жваво обмінюються враженнями про літо. Та ось – початок. За традицією поздоровити педагогів та школярів з Днем знань завітали до Центрально-Міський ліцею почесні гості: представники міської та районної влади, депутати різних рівнів- всі з подарунками. Так, наприклад, Центрально-Міський ліцей розпочинає новий навчальний рік з оновленим спортзалом, кошти на капітальний ремонт виділило місто. Згадали в цей день і про реформування всієї системи освіти, педагоги закладу готові працювати з урахуванням всіх змін та нововведень.

Свято Першого дзвоника в ліцеї є своєрідним творчим оглядом талантів: пісні, танці, оригінальні сценки, які цьогоріч відображали не тільки веселе шкільне життя, а й яскравий  колорит українських традицій. Вже стало традиційним зустрічати свято у вишиванках, котрі, є своєрідним  символом української гідності. Вихованці ліцею щорічно є лауреатами численних олімпіад та конкурсів, і тепер цю високу планку треба утримувати вже новим ліцеїстам.  У поточному році  їх у закладі  - ---.

Здавна дітей на гарне навчання благословляли священики, цю традицію поновили в Центрально-Міському ліцеї, серед інших - вручення значків ліцеїстів, які зберігають навіть  випускники. Серед героїв свята – одинадцятикласники, адже для них 1 вересня – це ще й останній  перший урок у стінах рідної школи. 

Свято  особливе  і для вчителів. Для тих, хто приймає новеньких учнів і готується прощатися зі своїм випуском.

Голосно і весело пролунав перший дзвоник, який, за традицією, несли учні ліцеїстського першого і випускного класів, запрошуючи всіх на перший урок. Його було присвячено 25-річному ювілею незалежності України, тема «Це наше і це твоє» висвітлювала історію геніальних винаходів, природних багатств та творчих ідей українців, які прославили свою батьківщину.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank