Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ГОНКИ НА ВИЖИВАННЯ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 20 серпня 2012, 10:05

gonkiУ Кривому Розі пройшов п’ятий етап автокросу «Гонки на виживання».

Міський автодром «Кривбас-екстрім» став місцем проведення п’ятого етапу автокросу «Гонки на виживання», який присвятили 21-й річниці Незалежності України та Дню державного прапора. За підсумками попередніх чотирьох етапів боротьбу за звання найкращого каскадера ведуть наразі 46 автогонщиків, кращі з яких представляють Запоріжжя, Сімферополь та Кривий Ріг. Місцевий автотрек «Кривбас-екстрім» вже давно завоював собі славу чи не найбільш видовищної у межах країни арени з перешкодами. Тричі на рік тут відбувається протистояння людей та моторів, в якому перемагають саме людський та технічний фактори. Щодо першого – це максимум уважності, обережності, везіння й ризикового драйву, а щодо останнього – допомога у цьому перевіреного часом засобу руху. Саме технічну готовність автомобілю називають половиною успіху в змаганнях. Ім’я їм – «Гонки на виживання».

Подарувати глядачам безліч позитивних емоцій та переживань, а собі – насолоду від приборкування непростого шляху взяли за мету автогонщики з шести міст України. Технічну готовність до змагань продемонстрували 24 авто, 12 з яких представляли наше місто.

Традиційно змагання складалися з трьох заїздів включаючи королівський. Перший, він же наймасовіший, був схожим на справжній іспит, складання якого надавало автогонщикам шанси на продовження боротьби за почесний трофей. Утім, саме у дебюті багатьом учасникам довелося ковтнути гірку порцію невдач та достроково знятися зі змагань, чого не скажеш про провідних криворізьких автогонщиків, зокрема Джаная Омарова та Андрія Гальченка. За підсумками трьох заїздів останній виборов друге місце, залишивши позаду себе Сергія Бредуна із Запоріжжя та пропустивши вперед визнаного лідера «Гонок на виживання» - Олександра Кубечка.

Визначення імен найкращих автогонщиків чергового етапу «Гонок на виживання», який теж прийматиме Кривий Ріг, відбудеться у жовтні. Цього місяця гонщики України відсвяткують День автомобіліста.

 

Цей вміст було заблоковано. Ви більше не можете розміщувати будь-які коментарі.

Счетчик PR-CY.Rank