Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
НАРКОТОРГІВЛЯ. СПЕЦОПЕРАЦІЯ НАЦПОЛІЦІЇ. Х. ДЕКАНОЇДЗЕ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 08 вересня 2016, 19:11

policia

56 обшуків  у Києві та у п’яти областях. За одну ніч оперативники та спецпризначенці провели санкціоновані обшуки у столиці, а також у Кривому Розі, Дніпрі, Кропивницькому. До масштабної операції залучили 250-т працівників: недавно створений спецпідрозділ КОРД (Корпус оперативно-раптової дії), а також співробітників прокуратури і внутрішньої безпеки Нацполіціі. Спецоперація проходила під процесуальним керівництвом прокуратури. Результат – виявлення місць виготовлення, зберігання наркотиків, їх вилучили  на 6 мільйонів гривень, та арсенал зброї.

Злочинна організація діяла з серпня 2015 року та займалася виготовленням і розповсюдженням важких наркотичних засобів та лікарських сильнодіючих препаратів. Місячний дохід наркоділків складав близько 4 мільйонів гривень.

Злочинна група мала стійку ієрархію з розподілом ролей та використовувала корумповані зв’язки у правоохоронних органах. Зокрема, члени угруповання багато років працювали з співробітниками Шевченківського райуправління поліції Києва.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank