Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЮІ. ПОСВЯЧЕННЯ В КУРСАНТИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 12 вересня 2016, 19:16

dui kursanti

Донецький юридичний інститут МВС України швидко оптимізувався у Кривому Розі, викладачі отримали приміщення для навчання, а для прийому курсантів до лав Національної поліції було підготовлено навчальний комплекс по вулиці Співдружності. Саме там відбулася урочиста церемонія посвячення в курсанти, привітати керівництво закладу і першокурсників прибуло чимало почесних гостей. З напутнім словом звернувся до майбутніх правоохоронців ректор вишу, Заслужений юрист України Віктор Бесчастний.

Виступали представники міської та районної влади, ветерани поліції, випускники Донецького юридичного інституту, котрі працюють тепер на відповідальних посадах в різних містах України. Сподівання на подальшу плідну співпрацю з педагогами вишу у вихованні гідної зміни висловила від Криворізького відділу Нацполіції офіцер Ольга Романова.

З 1992 року Донецький юридичний інститут приймав курсантів як Донецьке училище міліції, а ще через рік отримав статус інституту внутрішніх справ. З 2004 року виш почав йменуватися Донецьким юридичним інститутом МВС, а з 2016-го прийматиме на навчання ще й курсантів Нацполіції. І для першокурсників, і для їх батьків, і для викладачів вишу урочисте вручення погонів першокурсникам стало пам’ятною і хвилюючою подією.

Вперше цьогоріч наділи погони курсантів Нацполіції вступники із Донецької, Дніпропетровської, Луганської, Запорізької, Кіровоградської та інших областей України. Готувати їх будуть з урахуванням сучасних вимог, юнаки та дівчата вже пройшли табірну підготовку у  серпні, і варто відзначити, що перші випробування витримали всі.

Оскільки урочистості проходили в День фізкультури і спорту, грамоти також вручили найкращим спортсмени вишу. Крім того, відзнаки за плідну працю від МВС України отримали і найкращі викладачі закладу. Отже, виш розпочинає новий навчальний рік, в умовах реорганізації правоохоронних структур належна підготовка майбутніх фахівців відіграє особливу роль. Відтак, Донецький юридичний інститут МВС України сподівається, що з покладеною на нього задачею теж упорається на «відмінно».

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank