Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. УТЕПЛЕННЯ БУДИНКУ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 20 вересня 2016, 19:35

uteplenya budinku

У розвинених європейських країнах таким навряд чи когось здивуєш, але для більшості українських(!) житлових будинків підвал, у якому ніщо не тече, не капає і не сиплеться, а ще сухо, тепло і нічим не пахне – справжній взірець. Ірина Федорівна – мешканка будинку по вулиці Лісового, 23, що на мікрорайоні Східний-2. Протягом останніх трьох років вона очолює цей житлово-будівельний кооператив, розповідає, роботи, проведені у багатоповерхівці – не лише заради естетики, у першу чергу, - для економії енергоресурсів, а відтак – і коштів мешканців.

Втрати теплової енергії на котельнях та теплорозподільчих пунктах, навіть через порушену ізоляцію теплотрас, говорять на державному підприємстві «Криворізька теплоцентраль», як би це дивно не звучало, не значні, порівняно з тими, які відбуваються безпосередньо на внутрішньобудинкових системах.

Знизити втрати теплової енергії у будинку можна не лише шляхом утеплення зовнішніх стін та заміни вікон на металопластикові. Хоча багато хто саме ці заходи вважає основними в енергозбереженні.

Розроблено спеціальні правила підготовки теплових господарств до опалювального сезону, на підставі яких теплогенеруючі підприємства надають ОСББ, ЖБК та управляючим організаціям приписи з переліком необхідних заходів. Але житлових будинків у Кривому Розі, в яких енергозбереження на достатньо високому рівні – лише близько третини.  

Для максимально можливої економії енергоресурсів житлово-будівельному кооперативу «Схід-34» ще є над чим працювати. Але ж самі  мешканці будинку не відмовляються від цього і планують проведення наступних заходів.

Ремонт технічного поверху та заміна вікон у під’їзді, сподівається  Ірина Черних, додадуть ще 5, а то й 10 відсотків економії до їх спільної,  будинкової скарбнички. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank