Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ ТАНКІСТА (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 20 вересня 2016, 19:37

den tankista

Святкування Дня танкіста розпочалось о 10-ій годині ранку. Жителі міста та військовослужбовці зібрались біля пам’ятника танку ІС-3, що розташований на Макулані. На свято прибули почесні гості – генерали, які у різні часи очолювали командування військової частини, та військовослужбовці, які захищали територіальну цілісність України в зоні АТО. Вони поклали квіти до пам’ятника танкістам та привітали усіх присутніх зі святом.

Крім Дня танкіста, 17 вересня криворізькі бійці відзначали й 100-річчя створення танкових військ . У цей символічний день 17 окрема криворізька танкова бригада урочисто відкрила меморіал, присвячений місцям бойової слави на Сході України. На схематичному зображенні карти України відзначені Донецький аеропорт, Савур-могила, Іловайськ, Дебальцеве, Станиця Луганська та багато інших місць, де дислокувались військовослужбовці 17-ої ОТБР. Пам'ять загиблих на неоголошеній війні вшанували хвилиною мовчання, а відкриття меморіалу ознаменували пострілами.

Святкувати День танкіста та річницю створення танкових військ вийшло усе військове містечко №35. Приєднались також матері загиблих криворіжців, які були мобілізовані у 17-ту танкову. Вони отримали посмертні нагороди своїх синів та чоловіків. Крім цього, представники церкви вручили вищі нагороди «За жертовність» від Патріарха Української православної церкви Філарета. Нагороди та подяки отримали присутні на святі військовослужбовці, волонтери та почесні гості – голова ради ветеранів та колишні командири 17-ої ОТБР.

Фінальним акордом урочистостей став святковий концерт. Свої виступи презентували кращі творчі колективи міста та танкової частини. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank