Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
БФ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ УБД ТА ВЕТЕРАНІВ АТО. СПОНСОРСЬКА ДОПОМОГА. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 20 вересня 2016, 19:46

ato asociacia

Ось ці офісні меблі та оргтехніку отримали сьогодні зранку у міській організації Всеукраїнської Асоціації учасників бойових дій та ветеранів АТО. Приміщення по вулиці Ярослава Мудрого, 56 (колишня Отто Брозовського) для громадської організації надала влада міста, а облаштовували офіс спільними зусиллями волонтерів, самих бійців АТО та просто небайдужих городян. Відтепер офіс доповнився ще й оргтехнікою та меблями. Їх як спонсорську допомогу передала приватна компанія, філія якої закривається у Кривому Розі.

У складі громадської організації – в основному демобілізовані бійці 2-го механізованого батальйону 17-ї танкової бригади, до них також приєдналися бійці 93-ї та 54-ї механізованих бригад та добровольчих батальйонів. Усі вони об’єдналися, щоб захищати права та інтереси військовослужбовців. Як тих, хто вже повернувся з АТО, так і тих, хто продовжує захищати українські кордони.

В офісі організації проводяться постійні зустрічі з демобілізованими бійцями. Є свій фаховий юрист, який надає консультативну правову допомогу. Проблеми, з якими звертаються бійці, в основному, соціальні.

Нещодавно Уряд прийняв рішення про присвоєння статусу учасника бойових дій особам, які перебувають у АТО не менше місяця. Такий статус надаватимуть тим, хто перебував в зоні АТО не менше 30 днів, брав участь у виконанні службових завдань в умовах безпосереднього зіткнення і при проведенні розвідувальних заходів, а також тим, хто отримав поранення чи був покалічений, незалежно від кількості проведених днів у АТО. З початку проведення АТО статус учасника бойових дій в Україні отримали понад 174,5 тисячі бійців.

Віталій Заїка, який ніс службу зенітника у складі 2-го батальйону 17-ї танкової, резюмує:

Саме такі питання – оформлення документів, отримання пільг, перенавчання – вочевидь ще тривалий час залишатимуться “гарячими” і актуальними для демобілізованих бійців. А їх усе більше. І державні організації та установи не завжди швидко реагують на запити і потреби  “атошників”. Для цього і створили міську громадську організацію.

Офіс Всеукраїнської Асоціації учасників бойових дій і ветеранів АТО знаходиться за адресою, яку ви зараз бачите на ваших екранах.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank