Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЮВІЛЕЙ КЗШ № 28 (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 27 вересня 2016, 19:39

shkola 28

В цей день на шкільному подвірї школи було дуже людно, поздоровити з ювілеєм вчителів завітало чимало випускників і почесних гостей. Традиційно урочистості розпочалися з привітань, виступали представники виконкому Центрально-Міської райради, ветерани освіти, батьки школярів. Для колективу закладу це фактично другий день народження, і кожен відчував себе ювіляром, адже історія Криворізької школи № 28 нараховує чимало віх, важливих не лише для колективу, а й для літопису міста.

Внесок педагогів у виховання підростаючого покоління оцінило місто. Грамотами виконкому Криворізької міської ради були відзначені вчителі і ветерани освіти Ядвіга Бринза, Людмила Кузнєцова і Лідія Луценко. Вручали на святі і подарунки. Від районної влади школа отримала деяке приладдя для їдальні, а депутати порадували ювілярів сертифікатом на компютерний клас та спортивним інвентарем для уроків фізкультури.

Почесну відзнаку «За розбудову Центрально-Міського району» отримала ветеран освіти, колишній директор школи Галина Калюжна. Ще 6-х вчителів  нагородили почесними грамотами від виконкому Центрально-Міської райради, були в цьому списку і ветерани освіти, і нинішні вчителі.

Вперше школа 28 почала приймати учнів у вересні 1935 року, тоді ії директором був Дмитро Кмітевич. Вчилися діти старанно, навіть висадили біля школи чудовий невеличкий сад. В перші місяці війни школа ще приймала учнів, а потім, в роки нацистської окупації, тут розташовувався гітлерівський штаб. Педагогам вдалося відшукати унікальні кадри немецької хроніки, на яких можна побачити 28 школу в часи воєнного лихоліття. Відразу ж після визволення міста учителі разом із учнями самі поновлювали приміщення, діти сіли за парти вже у березні 1944 року. У серпні 1957 школа отримала статус  десятирічки, а ще через 6 років заклад реорганізували  в середній політехнічний з виробничим навчанням. За роки свого існування школа виховала тисячі випускників, чимало з них прийшли  поздоровити з ювілеєм вчителів своєї Альма-матер.

Від імені духовенства міста поздоровив іменинників благочинний Центрально-Міського округу протоієрей Анатолій. Чимало учнів закладу  відвідують і недільну школу при храмі Різдва Пресвятої Богородиці, де він є настоятелем, і з щирими словами побажань священик вручив закладу ікону Сергія Радонезького, відомого, як покровитель дітей і духовний помічник у навчанні. Це було дійсно затишне, родинне свято, яке стало незвичайним уроком для школярів нинішніх.

Історичні екскурси, квіти та подарунки, вітання від творчих колективів – школа 28 щедро дарувала в цей день тепло спогадів і радість спілкування всім гостям. А для педагогів та учнів закладу 80-річний ювілей став  тим важливим рубежем, за яким будуть нові успіхи та нові досягнення. І, звичайно, нові випускники, котрі поповнять список «гордість школи», котрими пишатиметься заклад не менше, ніж вихованцями минулих років.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank