Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАСТУПНИКАМИ ГОЛОВИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 27 вересня 2016, 19:42

energozber

Цьогорічного опалювального сезону Україна вперше в історії увійде в зону ринкових тарифів на енергію для населення. І хоча майже половина українців зможуть претендувати на отримання житлово-комунальних субсидій, перед іншими постає питання можливих шляхів зменшення розміру плати за спожиті послуги. З метою популяризації інструментів для підвищення енергоефективності будівель Кривий Ріг відвідали представники Інформаційної кампанії «Сильніші разом». Зокрема, очільниця кампанії Любов Акуленко зазначила, що органи місцевого самоврядування для впровадження енергозберігаючих заходів мають як більші ресурси на місцевому рівні внаслідок децентралізації, так і програму так званих «теплих кредитів» від Держенергоефективності – єдину в країні, що може підтримати інвестиції у енергоефективність фінансово.

Любов Акуленко також зазначила, що в західній частині України утеплюються більш активно, порівняно з населеними пунктами центральної та східної. На часі – питання створення ОСББ, оскільки більшість українців займають пасивну позицію – не хочуть, чи то бояться створювати об’єднання. Як можливу(!) причину цього Любов Акуленко назвала недолік інформаційної кампанії з боку органів місцевого самоврядування. На що представники Криворізької міської влади запевнили, що роз’яснювальна робота ведеться на достатньому рівні, інформація щодо умов створення ОСББ є загальнодоступною. Місто нехай і дещо повільними, але впевненими кроками рухається до намічених результатів реформування житлово-комунального господарства. Лише протягом поточного року в Кривому Розі створено близько 250 об’єднань.

Також під час зустрічі йшлося про доцільність проведення енергоаудиту утеплених будинків та моніторинг енергоспоживання в усіх бюджетних закладах. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank