Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МІСІЯ СВІТОВОГО БАНКУ. ПРИЙОМ У МІСЬКОГО ГОЛОВИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 27 вересня 2016, 19:47

svitov bank

Результатом спільного зі Світовим банком проекту «Покращення охорони здоров’я на службі у людей» у Кривому Розі відкриють 10 амбулаторій. Лікувальні заклади запрацюють не лише у крупних житлових мікрорайонах а й у віддалених, що дозволить надання медичної допомоги максимально наблизити більше ніж до 85 тисяч мешканців.

Кривий Ріг – єдине місто в області, яке, в рамках проекту зі Світовим банком по будівництву амбулаторій, стовідсотково розробило технічну документацію і надало проекти по створенню нових  закладів первинної медицини.

Таке відвідування відбувається у рамках звичайної підтримки впровадження проекту. Час від часу ми вибираємося з Києва для того, щоб поїхати в області і подивитися, що в рамках проекту відбувається на місцях.

У місті на сьогодні вже працюють 36 амбулаторій, до кінця поточного року коштом міського бюджету планують відкрити ще 5. Їх оптимальна кількість для населення Кривого Рогу, згідно з наказом МОЗ, - 65. Адреси амбулаторій, які будуть відкриті в рамках угоди про співпрацю зі Світовим банком: вулиця Електрозаводська, 22-А; Сьомий Зарічний, 9-А; вулиця Едуарда Фукса, 33-А; вулиця Шмаковська, 15; мікрорайон Ювілейний, 8-А; селище Ілліча; Військове містечко-33, будинок 14 та вулиця Переяславська, 18. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank