Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕРЕВ’ЯНИЙ ФЕСТИВАЛЬ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 27 вересня 2016, 19:49

derev fest

Потрапити на свято можна було навіть не користуючись навігатором, а лише йти на запах дерева і меду. Саме такі аромати витали парком відпочинку «Саксаганський», де проходив Дерев’яний фестиваль.

Кожен, хто опинився у царстві дерев’яних витворів майстровитих криворіжців почувався швидше не як на ярмарку, а як на мистецькій виставці під відкритим небом.

Тут можна було почастуватися і золотавим цілющим медом від криворізьких пасічників, і витонченим художні словом, прикупити  чимало корисного та цікавого.

Предмети домашнього вжитку, розмаїття сувенірів, дерев’яні скульптури, дитячі іграшки, вишукане мереживо верболозоплетіння у кошиках і настільних лампах та ще всяка всячина. А чого там не вистачало – запримітили най спостережливіші учасники свята.

Дерев’яний фестиваль проводився уже втретє. Щоразу він  стає змістовнішим і багатограннішим. На цьому, наприклад, його учасником була одна з японських фірм, що представила під час майстер-класу сучасний деревообробний інструментарій.

Вивести із тіні деревообробні підприємства засобом фестивального руху, таке завдання у оргкомітету дерев’яного фестивалю озвучив один із його засновників і організаторів, журналіст і громадський активіст Микола Крамаренко.

Зважаючи на амбіції організаторів, наступний, четвертий Дерев’яний фестиваль обіцяє бути ще масштабнішим.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank