Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
50 РОКІВ ВЧ 3011 (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 30 вересня 2016, 19:40

chast 3011

Про те, що 30 вересня особливий святковий день для  усіх, хто зібрався біля палацу культури «Мистецький» свідчило усе – безліч вбраних у парадну форму  чоловіків , виблискуюча техніка і такі теплі посмішки на обличчях військових. 50 років – поважний ювілей у житті кожної людини, а коли це свято відзначає ціла частина – подія  зовсім не пересічна.

Вч 3011 пройшла свій шлях випробувань і іспитів з честю та гідністю. Свою історію частина внутрішніх військ №3011 рахує від 30 серпня 1966 року , коли був заснований спеціальний моторизований батальйон міліції в ч 5445. Особовий склад частини брав участь у бойових діях в Афганістані, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. За часів розпаду Радянського Союзу військовослужбовці частини виконували миротворчу місію у гарячих точках колишніх радянських республік, брали участь у охоронних заходах під час Олімпіади-80, Президентських виборів, культурно-масових заходів. І завжди військовослужбовців відрізняв високий професіоналізм, відвага і мужність, що дозволило частині зайняти одне з перших місць серед лідерів .

Сьогодні більша частина бійців  знаходяться у зоні АТО, ті ж,  хто перебуває у короткотривалій відпустці чи то займається підготовкою приймали вітання з 50 річним ювілеєм.

Здавалося б ще до недавнього часу військовослужбовці частини № 3011 охороняли правопорядок на вулицях міста та під час проведення масових розважальних та спортивних заходів, виконували функцію конвоювання  засуджених, охорону стратегічно важливих об’єктів на території Кривого Рога та інших регіонів України. Та ситуація у державі внесла свої корективи і хлопці з гідністю і відвагою вже у зоні АТО стали на охорону цілісності та єдності країни. В історію частини  вписані імена справжніх героїв, на жаль, деякі посмертно. Їх згадали у першу чергу під час відзначення дня народження частини. Тож свято пройшло у якісь особливій атмосфері –з відчуттям глибокою вдячності від усіх криворіжців і сповнене особливим смутком, за справжніми героями України, серед них - один з найкращих командирів – генерал - майор Олександр Радієвський

В день народження частини місто вітало військовослужбовців головними міськими нагородами – нагрудний знак  «За заслуги перед містом» третього ступеня вручено Олегу Бусеню, молодшому сержанту, Віталію Оленченку, капітану, Олександру Семенчику – старшому прапорщику. Відзначили кращих у службі й грамотами міськ- та райвиконкомів. Також офіцери та солдати отримали позачергові звання, подяки батькам та позачергові відпустки. Втім напевне, найкращою нагородою для всіх військових все ж таки стане та допомога, яку кожен з нас може надати їм та їх родинам тут, на мирному Криворіжжі. Не маємо право ми забувати про кожен їх день, проведений у зоні АТО, який вартий найшановніших відзнак та нагород. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити