Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ФЕСТИВАЛЬ «З ЛЮБОВ’Ю В КОЖНІМ СЕРЦІ» (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 03 жовтня 2016, 19:28

fest z_lubovyu

Не випадково День усиновлення в Україні  відзначається  разом з великим християнським святом Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Адже ці святі є втіленням  найкращих якостей тих людей, які  відкрили свої серця дітям. Кількість  родин, які зважились  взяти дітей на виховання з державних закладів,  щороку зростає. А проведення  фестивалю «З любов’ю в кожнім серці» дає можливість зустрітись таким сім’ям, поспілкуватись та продемонструвати нові  творчі надбання.

Сьогодні серед учасників фестивалю є як відомі у Кривому Розі  родини, так і новачки.

Протягом  фестивалю на всіх його  учасників чекала цікава  насичена  програма. Зі сцени лунали слова привітань від представників влади, духовенства  і благодійників конкурсу.

У ході концертної програми  свої  вокальні та хореографічні  таланти, віртуозність і  майстерність демонстрували творчі колективи міста та вихованці   родин-учасниць. Разом з тим на виставці декоративно-вжиткового мистецтва, розміщеної у  фойє театру, можна було переглянути творчість  юних  криворіжців та їх сімей у роботах, виготовлених у    різних техніках. В рамках фестивалю - конкурсу була обрана  краща  емблема-логотип міського родинного фестивалю. А також підбито підсумки   міського конкурсу дитячого малюнку «Щаслива сім’я», що тривав впродовж року. Переможці міських конкурсів і номінацій фестивалю отримали цінні подарунки і  нагороди.

Як зазначають організатори фестивалю, взяти дитину, яка залишилася без батьківського піклування у власну  сім’ю -  означає проявити милосердя. Хотілося б вірити, що подарувавши дітям родину,  прийомні батьки  дають їм надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє, навчають бути самодостатніми та впевненими в собі. Не випадково, народна мудрість стверджує: «Щасливими не народжуються, ними стають». І хоча фестиваль закінчився, він залишив чимало незабутніх вражень як і колективно написана дітьми   картина про те, що  родина, починається з теплоти  і любові,  і саме любов  творить дива, об’єднує серця і  дає  крила та відкриває таланти!

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank