Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ ВЕТЕРАНА. ЗАХІД. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 03 жовтня 2016, 19:30

den veterana

У Кривому Розі вже стало традицією вітати в Міжнародний День людей похилого віку ветеранів підприємств та організацій. Так, наприклад, мешканців Довгницівського району приймав на святі  ПДЮТ «Дружба». Для кожного із запрошених така увага з боку міста - в цілому і громадськості – зокрема, має особливе значення. Адже і щирі слова подяки, і квіти, і душевне спілкування є найяскравішим свідченням того, що їх нелегку працю не забули криворіжці.

Кривий Ріг пережив чимало важких часів та нелегких випробувань, разом із своїм містом переживали їх і мешканці. Піднімали з руїн після війни, вибудовували нові вулиці і відкривали парки та сквери. Розвивали виробництво, зводили комбінати та цехи заводів. Все це – сторінки історії, а для ветеранів – дитинство, молодість і зрілість.  Нагородами, які вони отримали заслужено в ті роки, заслужено й пишаються.

Незважаючи на вік, чимало ветеранів залишаються активними учасниками багатьох міських та районних заходів, долучаються до громадського життя міста. За таку плідну працю двох активістів Довгинцівського району було відзначено грамотами області. П’ять грамот було вручено учасникам ветеранського руху від міської ради ветеранів, ще 5 - від районної. 28 відзнак отримали ветерани від районної влади. В цілому, цьогоріч квітами та оплесками вітали 43 представників старшого покоління. Не забули також і про трудові династії, в районі таких дві: родини Якішевих та Одинцових.

Запрошених на урочистий прийом привітали і творчі колективи району. Цікаві зустрічі, приємні спогади, чудовий відпочинок – таким видався перший день жовтня для тих, хто гідно зустрічає наразі  свою золоту осінь.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank