Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК КЗШ № 22 (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 06 жовтня 2016, 19:55

yarmarka 22

Весело, гарно, смачно і корисно. І все це про осінній ярмарок у  Криворізькій  школі   № 22. Так споконвіку  повелося, що  зібравши  гарний врожай,  українці влаштовували ярмарок. А  продавши  дари природи, заготовляли і купували  необхідні у господарстві  речі. І сьогодні є чимало важливих проблем, допомогти  розв’язати  які взялись  не байдужі школярі.

Головним у доброчинній справі  діти вважають своє бажання  допомогти  коштами тим, хто цього потребує.  В першу чергу, таким як вони,  юним криворіжцям – дітям сиротам  без батьківського піклування та  ще маленьким  новонародженим немовлятам.

Після урочистого відкриття ярмарку  на всіх учасників і гостей свята чекали  українські смаколики. Виготовлені у  національних традиціях страви:  смачна випічка, млинці, коровай і рулетики  з маком прикрашали  ярмаркові столи кожного класу. А осінні фрукти та овочі були  гарним доповненням до улюблених  тістечок. Юні господині та їх батьки намагались догодити  усім:  і дорослим, і малечі.

Кожний з учасників  міг проявити не тільки свій кулінарний талант, а й  вміння представити товар, як-то кажуть, обличчям. Результат кулінарної роботи усім прийшовся до смаку.

В результаті ярмарку було отримано  півтори тисячі гривень, які підуть на благодійні справи. А  учасники  святкового дійства  продовжать працювати над новими ідеями, яких у талановитих дітлахів ще чимало. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank